Adres firmy: Międzyborska 82, Warszawa (Praga Południe)

Telefon: (22) 825 40 05

E-mail: komputekst@komputekst.pl

warszawa tłumaczenie symultaniczne warszawa tłumaczenia konsekutywne

Branża budowlana

Wejście Polski do Unii Europejskiej stworzyło nowe możliwości dla wielu zagranicznych inwestorów z branży budowlanej. Kolejne, nowo powstające inwestycje, często finansowane z kapitału zagranicznego, wymagają przygotowania różnorodnych dokumentów. Wiele z nich, zanim zostaną uznane przez urzędy lub inne firmy, musi być wcześniej dokładnie przetłumaczonych.

Współpraca biura tłumaczeń KOMPUTEKST z firmami deweloperskimi zaowocowała wieloma doświadczeniami przy wykonywaniu tłumaczeń w ramach realizacji różnych projektów budowlanych, m.in.:

  • dużych centrów handlowych
  • parków logistycznych
  • hoteli
  • biurowców i apartamentowców
  • znacznej części dokumentacji wykonawczej w ramach budowy Stadionu Narodowego

Dzięki takim doświadczeniom mieliśmy okazję nawiązać stałą, do dziś z sukcesem kontynuowaną współpracę z dużymi firmami z branży:

   

Cechą charakterystyczną zleceń, jakie wykonujemy w tej branży, jest duża ilość tłumaczeń ekspresowych. To właśnie dla firm deweloperskich i budowlanych niejednokrotnie z dnia na dzień realizowaliśmy projekty polegające na tłumaczeniu dużej ilości materiału o charakterze interdyscyplinarnym.

Zapraszamy do zapoznania się informacjami dotyczącymi właśnie takich zleceń, gdyż w ten sposób współpracujemy z wieloma firmami. Więcej...

Witamy

KOMPUTEKST to biuro tłumaczeń działające na rynku od 1990 roku!

Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla wielu największych Polskich firm, przedsiębiorstw, oraz korporacji międzynarodowych.

Firma certyfikowana do normy ISO 17100 w zakresie j. angielskiego i niemieckiego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i profilem naszej firmy.

Nasze referencje 

tłumaczenia konsekutywne warszawa