Adres firmy: Międzyborska 82, Warszawa (Praga Południe)

Telefon: (22) 825 40 05

E-mail: komputekst@komputekst.pl

warszawa tłumaczenie symultaniczne warszawa tłumaczenia konsekutywne

Cele i rozwój

Po pierwsze jakość

Pragnąc spełniać wymagania klientów, dbamy o jak najlepszą jakość usług. Dzięki temu zyskaliśmy obecną, niepodważalną pozycję na rynku tłumaczeń. Pragnąc ją utrzymać, musimy realizować wytyczne co do utrzymywania najwyższego poziomu usług, terminowości i ogólnej współpracy.

Sukces i powodzenie KOMPUTEKSTU zależy wyłącznie od zadowolenia naszych klientów i zaufania, jakim są oni skłonni nas obdarzyć. Dlatego nadrzędnym celem firmy jest uczciwe i profesjonalne wywiązywanie się z obowiązków Państwa partnera biznesowego.

Po drugie Europa

Międzynarodowy charakter naszej firmy, styczność z wieloma korporacjami i językami, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz wdrażanie nowoczesnych technologii  stworzyły nam wspaniałą okazję dotarcia do rynków Europejskich. Od prawie 15 lat rozwijamy nasze usługi poza granicami Polski. Współpracujemy między innymi z firmami z Austrii, Danii, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Holandii czy Hiszpanii. Rozwój technologii i internetu wprowadził KOMPUTEKST na nowe tory działalności, pozwalając docierać do klientów z wielu innych krajów. Obecnie jest to szybko rozwijająca się gałąź naszej działalności, która zdążyła już wzbogacić KOMPUTEKST o szereg nowych doświadczeń.

Sukcesywnie ją udoskonalamy i promujemy naszą markę poza granicami Polski

Witamy

KOMPUTEKST to biuro tłumaczeń działające na rynku od 1990 roku!

Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla wielu największych Polskich firm, przedsiębiorstw, oraz korporacji międzynarodowych.

Firma certyfikowana do normy ISO 17100 w zakresie j. angielskiego i niemieckiego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i profilem naszej firmy.

Nasze referencje 

tłumaczenia konsekutywne warszawa