Adres firmy: Międzyborska 82, Warszawa (Praga Południe)

Telefon: (22) 825 40 05

E-mail: komputekst@komputekst.pl

warszawa tłumaczenie symultaniczne warszawa tłumaczenia konsekutywne

Branża bankowa i finansowa

Do sektora bankowego należą dziś największe firmy i korporacje międzynarodowe. Podobnie, jak branża prawnicza, jest to rynek z ogromnym zapotrzebowaniem na tłumaczenia, w tym na tłumaczenia przysięgłe. W znacznej mierze wynika to z łatwości przepływu informacji pomiędzy krajami, czy firmami, które coraz częściej mają styczność z różnymi językami.

W tym miejscu powstaje potrzeba, którą zaspokaja biuro tłumaczeń KOMPUTEKST. Korporacje finansowe są klientami naszego biura prawie tak długo, jak prowadzimy swoją działalność. Obecnie świadczymy nasze usługi dla kilku potentatów na rynku, dużych banków oraz instytucji finansowych. Uczestniczymy w przetargach i jesteśmy pierwszoplanowym biurem tłumaczeń dla kilku korporacji:

  

 

 

 

 

Dzięki współpracy z dużą grupą klientów zetknęliśmy się z jeszcze większą różnorodnością tekstów. Zdobyliśmy cenne doświadczenie i zrealizowaliśmy wiele obszernych projektów. Obecnie przez naszą firmę przepływają setki tysięcy stron tłumaczeń finansowych rocznie min.:

  • Sprawozdań finansowych i operatów szacunkowych
  • Wszelkiego rodzaju umów w sektorze bankowym
  • Wszelkiego rodzaju dokumentacji w zakresie prawa podatkowego
  • Zaświadczeń, certyfikatów

Posiadając tak cenny bagaż doświadczeń w dziedzinie tłumaczeń finansowych, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyjątkowo korzystne warunki współpracy w zakresie tłumaczeń tego typu tekstów.

Witamy

KOMPUTEKST to biuro tłumaczeń działające na rynku od 1990 roku!

Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla wielu największych Polskich firm, przedsiębiorstw, oraz korporacji międzynarodowych.

Firma certyfikowana do normy ISO 17100 w zakresie j. angielskiego i niemieckiego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i profilem naszej firmy.

Nasze referencje 

tłumaczenia konsekutywne warszawa