Adres firmy: Międzyborska 82, Warszawa (Praga Południe)

Telefon: (22) 825 40 05

E-mail: komputekst@komputekst.pl

warszawa tłumaczenie symultaniczne warszawa tłumaczenia konsekutywne

Forma gotowego tłumaczenia

Wymogi rynku i wyzwania, jakie są stawiane dzisiaj biurom tłumaczeń, dotyczą nie tylko samej jakości tekstu, ale także w znacznej mierze jego formy. Dostęp do nowoczesnych narzędzi i oprogramowania pozwalającego na profesjonalną edycję powoduje, że nasze usługi językowe to coś więcej niż tylko sam przekład. Dotyczą one wszelkiej pracy, jaka musi zostać wykonana w związku z przygotowaniem, sformatowaniem i oddaniem tłumaczenia.

Usługi KOMPUTEKSTU, po za zwykłymi dokumentami, obejmują również tłumaczenie: 

  • prezentacji,
  • grafik i folderów reklamowych,
  • stron internetowych,
  • oraz oprogramowania. 

Wszystkie dostarczane teksty są przygotowane w formacie możliwie zbliżonym do oryginału i gotowe do wydruku od ręki. Na Państwa życzenie tłumaczenia dostarczamy faksem, pocztą lub kurierem. Koszty przesyłek kurierskich na terenie Warszawy są ponoszone przez naszą firmę.

Korzyści?

Świadczone przez nas usługi obejmują kompleksowe opracowanie tekstu. Dotyczą różnych jego form i organizacji wszelkiej pracy związanej z jego przygotowaniem. Dostarczamy tłumaczenia spełniające każde Państwa wymaganie. 

Witamy

KOMPUTEKST to biuro tłumaczeń działające na rynku od 1990 roku!

Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla wielu największych Polskich firm, przedsiębiorstw, oraz korporacji międzynarodowych.

Firma certyfikowana do normy ISO 17100 w zakresie j. angielskiego i niemieckiego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i profilem naszej firmy.

Nasze referencje 

tłumaczenia konsekutywne warszawa