Adres firmy: Międzyborska 82, Warszawa (Praga Południe)

Telefon: (22) 825 40 05

E-mail: komputekst@komputekst.pl

warszawa tłumaczenie symultaniczne warszawa tłumaczenia konsekutywne

Szczególne korzyści 

Podjęcie stałej współpracy z naszym biurem owocuje szeregiem dodatkowych korzyści. Poniższa lista ma charakter czysto orientacyjny i może być znacznie rozwinięta przy bliższej rozmowie:

 1. Stworzenie bazy danych Państwa tłumaczeń, co pozwala na konsekwentne stosowanie w tłumaczeniach charakterystycznego dla firmy słownictwa i terminologii. Jeśli jest to wymagane, przydzielamy również konkretnego tłumacza, który na stałe będzie współpracował z klientem w zakresie danej dziedziny tekstów.
   
 2. Znając charakter zleceń oraz branżę naszego Partnera, oferujemy obniżenie kosztów w wypadku najbardziej powtarzalnych tekstów i dopasowujemy je do indywidualnych wymagań.
   
 3. Biorąc pod uwagę stały charakter współpracy, mamy możliwość przygotowania oddzielnego, uproszczonego kosztorysu na wszystkie pozostałe tłumaczenia z uwzględnieniem korzystnych rabatów.
   
 4. Stałych klientów, KOMPOUTEKST obsługuje również po za godzinami pracy biura, przez całą dobę, traktując ich zlecenia priorytetowo.
   
 5. Proponujemy indywidualne formy rozliczeń i terminy płatności uwzględniające również korzystanie z Państwa systemów zamówień.

Poza tym stała współpraca niesie ze sobą również dodatkowe korzyści, które różnią się w zależności od charakteru Państwa branży. Więcej informacji można znaleźć w działach prezentujących każdą z nich. Branże...

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny. Kontakt...

Witamy

KOMPUTEKST to biuro tłumaczeń działające na rynku od 1990 roku!

Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla wielu największych Polskich firm, przedsiębiorstw, oraz korporacji międzynarodowych.

Firma certyfikowana do normy ISO 17100 w zakresie j. angielskiego i niemieckiego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i profilem naszej firmy.

Nasze referencje 

tłumaczenia konsekutywne warszawa