Adres firmy: Międzyborska 82, Warszawa (Praga Południe)

Telefon: (22) 825 40 05

E-mail: komputekst@komputekst.pl

warszawa tłumaczenie symultaniczne warszawa tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia pisemne

Biuro tłumaczeń KOMPUTEKST świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych od 1990 roku. W ciągu ponad 20 lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w najwyższej jakości tłumaczeniach dla wielu dużych firm i korporacji. Co więcej, mieliśmy możliwość współpracowania z najlepszymi profesjonalistami spośród tłumaczy i nadzorowania niezwykle zaawansowanych i trudnych merytorycznie projektów. Zdobyta wiedza i cenne doświadczenia pozwoliły na innowacyjne opracowanie wielu procedur i pełne wykorzystanie potencjału tkwiącego w naszych pracownikach.

Tłumaczenia pisemne są główną dziedziną działalności naszego biura i świadczymy je na rzecz bardzo wielu klientów, do których należą największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Z przyjemnością podejmiemy się tłumaczenia każdego, nawet wysoce wyspecjalizowanego tekstu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami  oferty na tłumaczenia w naszym biurze:

Szczegóły:

*Ogólne warunki tłumaczeń pisemnych w firmie Komputekst

Witamy

KOMPUTEKST to biuro tłumaczeń działające na rynku od 1990 roku!

Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla wielu największych Polskich firm, przedsiębiorstw, oraz korporacji międzynarodowych.

Firma certyfikowana do normy ISO 17100 w zakresie j. angielskiego i niemieckiego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i profilem naszej firmy.

Nasze referencje 

tłumaczenia konsekutywne warszawa