Adres firmy: Międzyborska 82, Warszawa (Praga Południe)

Telefon: (22) 825 40 05

E-mail: komputekst@komputekst.pl

warszawa tłumaczenie symultaniczne warszawa tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia pisemne

Biuro tłumaczeń KOMPUTEKST świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych od 1990 roku. W ciągu ponad 20 lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w najwyższej jakości tłumaczeniach dla wielu dużych firm i korporacji. Co więcej, mieliśmy możliwość współpracowania z najlepszymi profesjonalistami spośród tłumaczy i nadzorowania niezwykle zaawansowanych i trudnych merytorycznie projektów. Zdobyta wiedza i cenne doświadczenia pozwoliły na innowacyjne opracowanie wielu procedur i pełne wykorzystanie potencjału tkwiącego w naszych pracownikach.

Tłumaczenia pisemne są główną dziedziną działalności naszego biura i świadczymy je na rzecz bardzo wielu klientów, do których należą największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Z przyjemnością podejmiemy się tłumaczenia każdego, nawet wysoce wyspecjalizowanego tekstu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami  oferty na tłumaczenia w naszym biurze:

Szczegóły:

*Ogólne warunki tłumaczeń pisemnych w firmie Komputekst

Witamy

KOMPUTEKST to biuro tłumaczeń działające na rynku od 1990 roku!

Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla wielu największych Polskich firm, przedsiębiorstw, oraz korporacji międzynarodowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i profilem naszej firmy.

Nasze referencje 

tłumaczenia konsekutywne warszawa