Adres firmy: Międzyborska 82, Warszawa (Praga Południe)

Telefon: (22) 825 40 05

E-mail: komputekst@komputekst.pl

warszawa tłumaczenie symultaniczne warszawa tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia ustne

Biuro tłumaczeń Komputekst świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie tłumaczeń ustnych. Nasi tłumacze sprawdzili się w wielu różnych sytuacjach: tłumaczyli podczas bardzo trudnych negocjacji handlowych, brali udział w telekonferencjach z zagranicznymi partnerami klienta, wspomagali zagranicznych szkoleniowców przy instruowaniu pracowników w kwestii obsługi bardzo skomplikowanych maszyn i urządzeń, wreszcie towarzyszyli gwiazdom show biznesu w trakcie ich wizyt w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dot. tłumaczeń ustnych:

Aby zapewnić maksimum satysfakcji naszych klientów, stworzyliśmy potężną bazę współpracowników specjalizujących się w tłumaczeniach ustnych. Wyróżniają się oni nie tylko doskonałą jakością świadczonych usług, ale również nienaganną powierzchownością, charyzmą i wysoką kulturą osobistą, co w bezpośrednich kontaktach z klientami i ich gośćmi jest sprawą niezwykle ważną.

Ponadto, mając na uwadze jak najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy wyrywkową kontrolę i ocenę pracy tłumaczy ustnych. Przy takich okazjach oceniana jest znajomość języka źródłowego, znajomość języka docelowego, znajomość terminologii, komunikatywność, odporność na stres i prezencja. 

*Ogólne warunki tłumaczeń ustnych w firmie Komputekst

Witamy

KOMPUTEKST to biuro tłumaczeń działające na rynku od 1990 roku!

Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla wielu największych Polskich firm, przedsiębiorstw, oraz korporacji międzynarodowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i profilem naszej firmy.

Nasze referencje 

tłumaczenia konsekutywne warszawa