Adres firmy: Międzyborska 82, Warszawa (Praga Południe)

Telefon: (22) 825 40 05

E-mail: komputekst@komputekst.pl

warszawa tłumaczenie symultaniczne warszawa tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia ustne

Biuro tłumaczeń Komputekst świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie tłumaczeń ustnych. Nasi tłumacze sprawdzili się w wielu różnych sytuacjach: tłumaczyli podczas bardzo trudnych negocjacji handlowych, brali udział w telekonferencjach z zagranicznymi partnerami klienta, wspomagali zagranicznych szkoleniowców przy instruowaniu pracowników w kwestii obsługi bardzo skomplikowanych maszyn i urządzeń, wreszcie towarzyszyli gwiazdom show biznesu w trakcie ich wizyt w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dot. tłumaczeń ustnych:

Aby zapewnić maksimum satysfakcji naszych klientów, stworzyliśmy potężną bazę współpracowników specjalizujących się w tłumaczeniach ustnych. Wyróżniają się oni nie tylko doskonałą jakością świadczonych usług, ale również nienaganną powierzchownością, charyzmą i wysoką kulturą osobistą, co w bezpośrednich kontaktach z klientami i ich gośćmi jest sprawą niezwykle ważną.

Ponadto, mając na uwadze jak najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy wyrywkową kontrolę i ocenę pracy tłumaczy ustnych. Przy takich okazjach oceniana jest znajomość języka źródłowego, znajomość języka docelowego, znajomość terminologii, komunikatywność, odporność na stres i prezencja. 

*Ogólne warunki tłumaczeń ustnych w firmie Komputekst

Witamy

KOMPUTEKST to biuro tłumaczeń działające na rynku od 1990 roku!

Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla wielu największych Polskich firm, przedsiębiorstw, oraz korporacji międzynarodowych.

Firma certyfikowana do normy ISO 17100 w zakresie j. angielskiego i niemieckiego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i profilem naszej firmy.

Nasze referencje 

tłumaczenia konsekutywne warszawa